Art&Travel project

 

Art&Travel

W czerwcu 2017 rozpoczęłam swój projekt Art&Travel, o którym wspominałam w wywiadzie dla Vers24.pl (czytaj tutaj). Moją największą inspiracją są podróże, dlatego zabieram ze sobą pędzle, farby, płótna i ruszam w drogę, by malować w różnych krajach. Mój projekt staram się realizować w miarę moich możliwości czasowych i finansowych. Do tej pory możecie zobaczyć moje obrazy inspirowane Madrytem, Berlinem, a także te, które powstały na Ibizie i na Bali. W celu wsparcia mojego projektu zdecydowałam się na start kampanii na platformach croudfoundingowych Patronite oraz Indiegogo.

Jakie jest przesłanie projektu Art&Travel?

Znacie pewnie to uczucie – kiedy jesteście w podróży, w nowym miejscu lub odwiedzacie swój ulubiony kraj – chcecie zapamiętać każdy moment, zarejestrować każdy szczegół w swej pamięci, zapamiętać zapachy, smaki, kolory, światło. Robimy wtedy dużo zdjęć, by zatrzymać i uwiecznić te piękne chwile, ja dodatkowo chcę zatrzymać swoje wrażenia na płótnie.

 Efekt końcowy

Prace z kolekcji Art&Travel będą dostępne w sprzedaży po wernisażu, który planuję zorganizować na koniec roku 2018. Końcowym efektem będzie również wydanie książki – przewodnika/albumu o miejscach, które zwiedziłam. Będzie zawierać opisy, przydatne informacje, jak również zdjęcia z podróży i moich prac.

Chcę Was zabrać w tą moją podróż, podzielić się wrażeniami, stworzyć coś wyjątkowego. Jest to dla mnie wielkie wyzwanie, przygoda, podróż również mentalna i duchowa. Być może również i Was będę mogła zainspirować do odwiedzenia krajów, które wybrałam.

Bucket List

Pierwsze przystanki już za mną, kolejne przede mną… ale bardzo chętnie poznam Twoje propozycje krajów, które widziałbyś w tym projekcie. Napisz jakie kraje lubisz odwiedzać i dlaczego? Co Cię w nich inspiruje? Które kraje Cię ciekawią? Może masz jakieś sprawdzone miejsca do polecenia? Posiadam pewien zarys swojej mapy, ale mam nadzieję, że lista krajów jeszcze się wydłuży. Jestem ciekawa Waszych pomysłów!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *